Вівторок, 24.10.2017, 00:41                                       Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS                          Головна | Мій профіль | Вихід
Меню сайту
Останні новини коледжу
Форма входу
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Наше опитування
Чи потрібно отримувати вищу освіту?
Всього відповідей: 354
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дорогі друзі!

  Вам потрібно обрати професію, яка приноситиме і матеріальний достаток, і моральне задоволення, і службове зростання, і реалізацію усіх Ваших здібностей? Якщо для її отримання, Ви оберете Будівельний коледж Житомирського національного агроекологічного університету, то запевняю — не помилитесь. Саме у нас Ви зможете отримати якісну освіту, яка відповідає сучасним вимогам, зможете оволодіти професією на такому рівні, який забезпечить Вашу конкурентноздатність на ринку праці. Разом з тим, знання, які Ви здобудете в нашому коледжі, стануть фундаментальною базою для продовження навчання у ВНЗ України ІІ-ІV рівнів акредитації.

В центрі Житомира, у житловому кварталі вулиць Степана Бандери - Покровська - Грушевська - Небесної Сотні, розташоване студентське містечко Будівельного коледжу. Кожного дня сюди поспішають 450 юнаків та дівчат, щоб оволодіти знаннями, необхідними для майбутніх зодчих.

Історія нашого коледжу налічує більше 71 року. Її неможливо уявити без історії України та Житомирщини. Першим  студентам і випускникам коледжу довелось відбудовувати зруйновані війною міста і села Житомирщини, будувати об’єкти промислового, сільськогосподарського,  житлового та соціального призначення.

Коледж – то берег молодості, юності для більше, ніж 11 тисяч випускників, котрі дарують людям радість і тепло, залишили і залишають свій прекрасний слід на землі в будовах та спорудах.

Вдумайтеся у велич місії будівельника, відчуйте небачені за розмахом масштаби його діяльності. Будівельники завжди є носіями добра і благополуччя людей. Це завдяки будівельнику в країні тисячі людей щорічно святкують новосілля в гарних, зручних, сучасно обладнаних квартирах. Це завдяки йому, будівельнику, невпізнанно змінює образ наша Земля, її міста і села, вступають в дію нові заводи і шахти, домни й елеватори, торгові центри і тваринницькі ферми, суднобудівні верфі й електростанції, прокладаються тисячі кілометрів залізничних і шосейних шляхів. Все, що ми бачимо навколо - квартира, будинок, вулиця, школа, завод, місто — все створено умілими руками будівельника.

Скільки, наприклад, говорять і пишуть про успіхи сучасної науки, якими епітетами її тільки не нагороджують, — данина загальної вдячності цілком заслужена. Наш час неможливий без наукових пошуків і відкриттів. Але всі без винятку успіхи науки — від космічних польотів, освоєння атомної енергії, складних хірургічних операцій, до одержання штучних матеріалів і нових сортів рослин — невіддільні від проектування і будівництва, від споруджуваних будівельниками об'єктів.

Навколишній світ не обмежений  стінами просторої квартири. Ми відчуваємо постійну потребу й у такій будівельній продукції, як театри і цирки, палаци культури і кіноконцертні зали, бібліотеки і лікарні, будинки відпочинку і санаторії,  школи, дитячі заклади і установи. Люди не уявляють життя без фізичної культури і спорту, до їх послуг арени стадіонів, тенісні корти, гімнастичні зали і плавальні басейни тощо. Разюча розмаїтість будівництва, як саме життя. Адже в широкому розумінні жити і будувати —  слова-синоніми: жити - значить творити, споруджувати, будувати, а будувати — значить жити активно, діяльно, крокуючи в ногу з вимогами часу.

Будівельник - це покликання, нескінченна творчість і пошук. Прекрасно усвідомлювати, що твоя праця необхідна людям усіх професій, що плоди твоєї праці переживуть століття. Про будівельників написані книги, зняті кінофільми, складені пісні і вірші, що оспівують романтику цієї професії. Від багатьох професій, прекрасних і різних, професія будівельника відрізняється тим, що його праця втілюється у красу наших міст, зручність квартир, корпуси заводів. Кожний будівельник відчуває гордість за свою чудову професію, вважає її найцікавішою, найзахопливішою. І це зрозуміло: в ім'я ЛЮДИНИ, для блага ЛЮДИНИ  трудяться  наші  будівельники. Люди будували завжди. Завтра потрібно будувати ще більше. Вам, майбутнім будівельникам XXI століття, будувати нові міста, проекти яких сьогодні ще здаються утопічними. Становлення і розвиток України в значній мірі пов'язані з розвитком будівництва промислових, громадських та житлових будівель. Провідна роль у створенні матеріальних цінностей належить  армії будівельників.

Мрія залишити на землі слід своєї творчої праці, увічненої в пам'ятках будівництва, приваблює до Будівельного коледжу ЖНАЕУ талановиту молодь. Свої задуми студенти можуть втілити у життя ще під час навчання, розробляючи під керівництвом досвідчених викладачів проекти. Виріс інтерес і бажання молоді отримати професію будівельника, адже вона завжди була і залишається престижною. Конкурс вступників до коледжу за кошти держбюджету щорічно складає на денну форму навчання від 2,0 заяв на місце, на заочну – 1,5. Випускники шкіл та їх батьки почали задумуватись не тільки над престижністю інших професій, але й над тим, чи будуть випускники забезпечені роботою, чи є потреба виробничого комплексу держави в тих чи інших фахівцях.

Будівельники потрібні в усі часи, завжди, скрізь, усюди. Без будівництва немає і не може бути ніяких планів на майбутнє, ніякого прогресу, руху суспільства вперед. Воно служить матеріальною основою безупинного розвитку народного господарства, вирішенню житлової проблеми, підвищенню матеріального і культурного рівня українського народу.

Якщо Ви зацікавились будівельними професіями, якщо Ви молоді, енергійні і знаходитесь на життєвому роздоріжжі, ніщо не перешкодить Вам стати студентом БУДІВЕЛЬНОГО коледжу ЖНАЕУ, вибрати професію БУДІВЕЛЬНИКА і пошані, і для душі, вона для Вас буде єдино прийнятною, найкращою професією на Землі.

Ми чекаємо на Вас, шановні вступники. Досвідчений і дружній колектив коледжу зробить все можливе для того, щоб Ви стали висококваліфікованими фахівцями, свідомими патріотами нашої держави, будівниками її майбутнього!

З повагою та найкращими побажаннями
директор Будівельного коледжу ЖНАЕУ,
заслужений працівник освіти України В. Л. Ксюковський.

Повернутись на головну сторінку

 
  Сайт розробляли Сайт Будівельного коледжу ЖНАЕУ © 2017  
Сайт створено у системі uCoz