Воскресенье, 15.07.2018, 23:17
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Новини з МОНУ [5]
Останні новини від Міністерства освіти і науки України
Новини у Будівельному коледжі! [349]
Останні новини у Будівельному коледжі!
Оновлення на сайті [0]
Наше опитування
Чи подобається вам навчатися у Будівельному коледжі?
Всього відповідей: 921
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

ЦИКЛОВІ КОМІСІЇ

Циклові комісії створені для організації методичної, навчальної та виховної роботи, підвищення теоретичного рівня та ділової кваліфікації викладачів, вивчення і впровадження новітніх педагогічних технологій, удосконалення освітньо-виховного процесу.

Загальне керівництво роботою циклових комісій Будівельного коледжу ЖНАЕУ здійснюють заступник директора з навчальної роботи Маєвська Г.П. та завідувачі відділень: "Будівництво та цивільна інженерія" – Бондарчук Т.В. і "Архітектура та містобудування" – Розенфельд І.М.

 

СКЛАД ЦИКЛОВИХ КОМІСІЙ

 

№1. Загальноосвітньої підготовки

  1. Єлісєєва А.В. - голова комісії
  2. Магера А.В. - член комісії
  3. Сахненко В.О. - -«-
  4. Коломієць Г.І. - -«-
  5. Деркач В.В. - -«-
  6. Янковський І.І. - -«-
  7. Мастерков В.О. - -«-
  8. Мастерков С.В. - -«-

 

№2. Загальної підготовки

  1. Берегова В.П. - голова комісії
  2. Назарова В.О. - член комісії
  3. Олійник Н.В. - -«-
  4. Врублевська Л.М. - -«-
  5. Каблов А.В. - -«-
  6. Збруцький П.П. - -«-
  7. Любомирська О.О. - -«- (сумісник)
  8. Бойко П.Д. - -«- (сумісник)

 

№3. Професійно-практичної підготовки спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

  1. Прокопчук Л.В. - голова комісії
  2. Маєвська Г.П. - член комісії
  3. Бондарчук Т.В. - -«-
  4. Рудейчук Т.О. - -«-
  5. Лук’янчук Ю.В. - -«-
  6. Рибіцька Г.В. - -«-
  7. Гончарук М.П. - -«-
  8. Полюх В.М. - -«-
  9. Дорош А.М. - -«-
  10. Хом’як М.С. - -«-
  11. Ксюковський В.Л. - -«-

 

№4. Професійно-практичної підготовки спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»

  1. Янчук Т.П. - голова комісії
  2. Михалець І.Б. - член комісії
  3. Березовська С.Л. - -«-
  4. Палій В.П. - -«-
  5. Заглада О.М. - -«-
  6. Ільницька Г.М. - -«-
  7. Підгородецький О.В. - -«-
  8. Лук’янчук К.В. - -«-


№5. Професійно-практичної підготовки спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»

  1. Коваленко О.І. - голова комісії
  2. Розенфельд І.М. - член комісії
  3. Наумчук Н.В. - -«-
  4. Чепка Н.А. - -«-
  5. Кирилюк Л.П. - -«-
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Июль 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2018