Воскресенье, 15.07.2018, 23:11
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Новини з МОНУ [5]
Останні новини від Міністерства освіти і науки України
Новини у Будівельному коледжі! [349]
Останні новини у Будівельному коледжі!
Оновлення на сайті [0]
Наше опитування
Чи потрібно отримувати вищу освіту?
Всього відповідей: 409
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ

Графік консультацій на ІІ семестр 2017-2018 н.р


з/п

П.І.Б.
викладача

Назва дисципліни


аудиторії

Дата та час проведення
консультацій

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін
1.
Єлісєєва Алла
Віталіївна
Світова література
101
Вівторок
13:40 - 15:00
2.
Коломієць Галина
Іванівна
Українська мова і
Українська література
102
Вівторок, Середа, Четвер
13:40 - 15:00
3.
Деркач Валерій
Валентинович
Фізика
39
Четвер
15:10 - 17:00
4.
Магера Анастасія
Василівна
Математика
32
Понеділок
з 13:30
5.
Мастерков Сергій
Валерійович
Фізичне виховання
спортивна зала
Понеділок, Середа
з 16:00
Циклова комісія соціально-гуманітарних дисциплін
1.
Берегова Валентина
Петрівна
Основи філософських знань, Соціологія, Основи правознавства
301
Понеділок, Вівторок
15:10 - 16:40
2.
Назарова Валентина
Олекандрівна
Іноземна мова 33 Четвер
14:00 - 15:00
3.
Олійник Наталя
Василівна
Іноземна мова 31 Четвер
14:00 - 15:00
4.
Врублевська Людмила
Миколаївна
Історія України,
Всесвітня історія
303
Середа
15:10 - 16:40
5.
Мастерков Валерій
Олександрович
Фізичне виховання
спортивна зала
Середа
15:10 - 16:40
6.
Каблов Анатолій
Володимирович
Інформатика та
основи комп'ютерної техніки
35
Вівторок, Середа
15:10 - 16:30
Циклова комісія професійно-практичної підготовки БЕБС
1.
Маєвська Ганна
Петрівна
Будівельні конструкції
43
Понеділок
13:40 - 15:00
2.
Маєвська Ганна
Петрівна
Основи екології
43
Вівторок
13:40 - 15:00
3.
Рибіцька Галина
Володимирівна
Будівельні конструкції,
Метрологія і стандартиз., геологія
12
Вівторок, Середа
13:40 - 15:00
4.
Бондарчук Тетяна
Володимирівна
Будівельні конструкції 41
Вівторок 08:30 - 09:50
Середа 12:10 - 13:30
5.
Лук’янчук Юрій
Васильович
Розрахунки БК
44
Понеділок, Середа
15:10 - 16:40
6.
Прокопчук Лариса
Володимирівна
Креслення
306
Понеділок, Вівторок
15:10 - 16:40
7.
Березовська Світлана
Леонтіївна
ТіОБВ,
БЖД
403 Вівторок
15:10 - 16:40
8.
Хом'як Марія
Сергіївна
ОПіУД,
ТіОБВ
404
Вівторок
15:10 - 16:40
9.
Бойко Петро
Дмитрович
Електротехніка у будівництві
28
Вівторок
15:10 - 16:40
10. Гончарук Марина
Петрівна
ОРБК 47 Середа
15:10 - 16:40
11. Дорош Андрій
Миколайович
ТіОБВ,
СТОБ
49 Середа
15:10 - 16:40
12. Полюх Віктор
Миколайович
Охорона праці,
Охорона праці в будівництві
405 Понеділок
15:10 - 16:40
13. Кирилюк Любов
Петрівна
Ціноутворення,
Економіка в будівництві
103 Понеділок
08:30 - 09:50
14. Ільницька Галина
Михайлівна
Ціноутворення,
Економіка в будівництві
104 Вівторок, Четвер
13:40 - 15:00
15. Янчук Тетяна
Петрівна
Будівельне матеріалознавство 105 Понеділок
13:40 - 15:00
16. Заглада Олександр
Михайлович
Інженерна геодезія 406 Понеділок
15:10 - 16:00
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Июль 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2018