Вівторок, 27.06.2017, 17:48                                       Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS                          Головна | Мій профіль | Вихід
Меню сайту
Останні новини коледжу
Форма входу
Пошук
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всього відповідей: 811
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Графік консультацій на ІІ семестр   2016-2017 н.р


з/п

П.І.Б.
викладача

Назва дисципліни


аудиторії

Дата та час проведення
консультацій

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін
1.
Єлісєєва Алла
Віталіївна
Світова література
101
Вівторок
13:30 - 15:00
2.
Коломієць Галина
Іванівна
Українська мова і
Українська література
102
Вівторок
13:30 - 15:00
3.
Деркач Валерій
Валентинович
Фізика
39
Середа
15:30 - 17:00
4.
Магера Анастасія
Василівна
Математика
32
Понеділок
з 13:30
5.
Бузанов Віктор
Миколайович
Фізичне виховання
спортивна зала
Середа
з 15:00
6.
Мастерков Сергій
Валерійович
Фізичне виховання
спортивна зала
Понеділок, Середа
з 16:00
Циклова комісія соціально-гуманітарних дисциплін
1.
Берегова Валентина
Петрівна
Основи філософських знань
301
ІІ червер м. V пара
2.
Берегова Валентина
Петрівна
Соціологія
301
ІІ червер м. V пара
3.
Берегова Валентина
Петрівна
Основи правознавства
301
І червер м. V пара
4.
Назарова Валентина
Олександрівна
Іноземна мова
33
І червер м. V пара
5.
Олійник Наталя
Василівна
Іноземна мова
31
Четвер І, V пара
6.
Мастерков Валерій
Олександрович
Фізичне виховання
спортивна зала
 
7.
Врублевська Людмила
Ммиколаївна
Історія України
303
Понеділок V пара
8.
Врублевська Людмила
Миколаївна
Всесвітня історія
303
Понеділок V пара
Циклова комісія професійно-практичної підготовки БЕБС
1.
Маєвська Ганна
Петрівна
Будівельні конструкції
43
Вівторок V пара
2.
Маєвська Ганна
Петрівна
Основи екології
43
Понеділок ІV пара
3.
Рибіцька Галина
Володимирівна
Будівельні конструкції
12
Середа ІІІ - ІV пара
4.
Рибіцька Галина
Володимирівна
Метрологія і стандартиз., геологія
12
Понеділок
10:00 - 12:00
5.
Журба Микола
Борисович
Розрахунки БК
36
Середа, ІV пара
6.
Лук’янчук Юрій
Васильович
Розрахунки БК
44
Вівторок V пара, П’ятниця ІІІ пара
7.
Прокопчук Лариса
Володимирівна
Креслення
306
Четвер V пара
8.
Рудейчук Тетяна
Олександрівна
Креслення
305
Понеділок V пара
9.
Бондарчук Тетяна
Володимирівна
Будівельні конструкції
41
Понеділок V пара, Четвер ІІІ - ІV пара
10.
Бойко Петро
Дмитрович
Електротехніка у будівництві
28
Четвер V пара
Циклова комісія науково-природничих та економічних дисциплін
1.
Каблов Анатолій
Володимирович
Основи комп’ютерної техніки
35
Вівторок
15:10 - 16:30
2.
Любомирська Олена
Олегівна
Основи комп’ютерної техніки
37
Вівторок
15:10 - 16:30

 

Повернутись на головну сторінку

 
  Сайт розробляли Сайт Будівельного коледжу ЖНАЕУ © 2017  
Сайт створено у системі uCoz