Пятница, 16.04.2021, 10:17
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Новини з МОНУ [8]
Останні новини від Міністерства освіти і науки України
Новини у Будівельному коледжі! [452]
Останні новини у Будівельному коледжі!
Оновлення на сайті [0]
Наше опитування
Чи потрібно отримувати вищу освіту?
Всього відповідей: 549
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Наші випускники – наша гордість

Підготовка фахівців у коледжі

станом на 01.07.2020 року

  Показник (роки випуску) Всього
1 Підготовлено молодших спеціалістів, у тому числі: 11618
  – техніків-будівельників за спеціальностями:
 «Сільськогосподарський будівельник» (1949-1952),
«Сільськогосподарське будівництво» (1953-1957) і
«Сільськогосподарське та цивільне будівництво» (1983-1992)
1144
  – техніків-технологів за спеціальностями:
«Технологія виробництва будівельних матеріалів і деталей» (1949-1952) і «Технологія виробництва керамічних матеріалів» (1953-1956)
255
  – техніків-будівельників за спеціальністю:
«Промислове та цивільне будівництво» (1958, 1970-1995)
4076
  – техніків-будівельників за спеціальністю:
«Будівництво водопровідних та каналізаційних мереж і споруд» (1998-2004)
73
  – техніків-рієлторів за спеціальністю:
«Технічна експертиза будівель і споруд, операції з нерухомістю» (2001-2009)
251
  – юристів-консультів за спеціальністю:
«Правознавство» (1994)
60
  – техніків-будівельників за спеціальністю:
«Будівництво та експлуатація будівель і споруд» (1992 – дотепер)
4125
  – техніків-дизайнерів (будівництво) за спеціальністю:
«Опорядження будівель та споруд і будівельний дизайн» (2014 – дотепер)
109
  – техніків з архітектурного проєктування за спеціальностями:
«Архітектура будівель і споруд» (1973-1992) і
«Архітектурне проєктування та внутрішній інтер’єр» (2004 – дотепер)
1509
  – фахівців садово-паркового господарства за спеціальністю:
«Зелене будівництво та садово-паркове господарство» (2015)
16
2 Отримали дипломи з відзнакою (кожний дев’ятий випускник) 1196
3 Отримали повну загальну середню освіту,
у тому числі нагороджені золотими і срібними медалями
5119
39
4 Підготовлено працівників робітничих будівельних професій (із числа незайнятого населення) 583
 

Наші випускники – наша гордість

Випускники,  «Заслужені будівельники України»:

ВЕНГЛОВСЬКИЙ Геннадій Іванович – керуючий трестами: «Житомирпромбуд», «Житомирсільбуд»,«Приуралнафтобуд»;
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Іван Петрович – працював головою правління “Житомирбуд”;
МИКОЛАЄНКО Микола Павлович– начальник цеху з обробки каменю Коростишівського ПП;
ОСІПЧУК Василь Петрович – начальник управління справами холдингової компанії “Київміськбуд”;
САЛІМОНОВИЧ Олег Миколайович – старший виконроб Коростенського БМЕУ – 4;
СЕВРУК Григорій Іванович – працював головою об'єднання “Житомирсільбуд”;
ЯНІЦЬКИЙ Мирослав Вацлавович – директор ПБФ “Яніцький”  та інші.

Головні архітектори міст та районів області:

ДУМА Людмила Борисівна – Баранівського району;
ЗАХАРЧЕНКО Олег Леонідович – Чуднівського району;
ЖАЛЮК Тетяна Володимирівна -  Коростишівського району;
КАПОСТЮК Тетяна Анатоліївна – Новоград-Волинського району;
КОБЕРНИКОВА Валентина Миколаївна – Пулинського району;
КУПЧУК Світлана Миколаївна 
– завідувач сектору архітектури Черняховської райдержадміністрації; 
НІКОЛАЙЧУК Віктор Петрович – Олевського району;
ФЕДИК Ніна Володимирівна 
– Андрушівського району;
П'ЯТНИЦЬКИЙ Володимир Броніславович – міста Олевськ;
САМОЙЛЕНКО Ліна Степанівна – Хорошівського району;
РОЖКО Ігор Володимирович – начальник відділу архітеткри Радомишльської райдержадміністрації;
СТЕПАНЕЦЬ Юрій Дмитрович – Любарського району;
ЮРЧУК Святослав Євгенович - директор КП "Архітектура" Житомирської райради та інші.

Керівники будівельних організацій:

АНДРІЄВСЬКИЙ Віктор Петрович – головний інженер Київської корпорації “Артеріум”, кандидат технічних наук;
БАРАНОВСЬКИЙ Владислав Іванович – голова правління ВАТ «Керамік»;
БОЙКО Василь Іванович – заступник директора ПП "Елітбуд-1";
БУЛАК Валерій Валентинович  – директор ТОВ "Забудовник";

ВІЛЕЦЬКИЙ Володимир Миколайович – заступник директора з будівництва заводу «Прогрес»;
ДІГТЯР Олександр Васильович – начальник відділу нагляду за будівництвом УКБ Житомирської міської ради;
ДУБРОВСЬКИЙ Олександр Антонович – директор ПАТ «Житомирбуд»;
ЕПІК Дмитро Леонідович – генеральний директор компанії "Золота нива";
МАГДЮК Сергій Аполлонович – головний інспектор Управління ДАБІ у Житомирській області;
МАЛІНОВСЬКИЙ Олександр Миколайович – директор ПП "Дім-Теплогаз";
МЕЛЕШКО Олександр Васильович – директор ПП “Водаква”;
МОРОЖЕНКО Андрій Даниїлович – директор «Енергобуд»;
ОМЕЛЯНЧУК Антон Антонович — заступник голови ЖОГО «Асоціація роботодавців-будівельників»;
РАДЧУК Роман Олександрович – директор ТОВ "Еко-Дім";
САЮК Олександр Вікторович – директор компанії "Рос";
СИДОРЧУК Володимир Миколайович – директор КПЕШС Житомирської міськради;
УСИК Сергій Петрович – директор ПП «Скефалд – 2»;
ШВЕД  Анатолій Васильович – директор ТОВ "Сторбуд";
ШУЛЯРЕНКО Володимир Вікторович – голова ЗАТ ПМК №6 та інші.

Керівники проектних інститутів та фірм:

ГЕРЕС  Петро Валерійович – директор  ПП “Гера” (м.Київ);
ГРАБЧУК Сергій В'ячеславович – директор ПП «Проспектпроект»;
КОТЮК Роман Володимирович – директор  архмайстерні «АРХ-студіо»;
ЛИСАК Максим Русланович – директор студії «Дизайна і декору»;
МАЛІН Леонід Анатолійович – працював директором колективного підприємства «Житомирпроект»;
УМІНСЬКА Валентина Станіславівна – начальник відділу Житомирської ОДА;
ПОГРЕБСЬКИЙ Віктор Дмитрович – директор ТОВ "Будівництво та будівельна комплектація та інші.

Працівники органів місцевого самоврядування:

               Житомирської міської ради:
АРЕНДАРЧУК  Валентин Васильович  – начальник управління освіти;
БЛАЖИЄВСЬКИЙ Ігор Йосипович – директор Департаменту містобудування та земельних відносин;
ГЛАЗУНОВ В'ячеслав Володимирович – начальник управління капітального будівництва;
ДУПЛІЙЧУК (ПАЛАМАРЧУК) Тетяна Михайлівна, начальник відділу фінансів місцевих  органів управління;
ЗАБЛОЦЬКИЙ Олександр Петрович, заступник начальника управління капітального будівництва по виконанню міжнародних проектів;
КЛІМІНСЬКИЙ Віктор Антонович, секретар міськради;
КОСТЮК Петро Васильович, начальник відділу планування та забудови Департаменту містобудування та земельних відносин;
МАГДЮК Олександр Аполлонович, в.о. начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю;
СКОРОХОД Віталій Володимирович, начальник управління звернень та діловодства;
ЧЕРНЯХОВИЧ Олександр Мирославович, радник міського голови;
ЯНУШЕВИЧ Микола Вікторович, директор ФОП «Янушевич М.В.» оптової роздрібної торгівлі будівельними матеріалами, депутат міської ради;
               Інших органів самоврядування:
  ГРІШКОВЕЦЬ Володимир Миколайович – заступник міського голови Овруцької райдержадміністрації;
  КОСТРУБА Михайло Васильович – заступник голови 
районної державної адміністрації Брусиловського  району;
  СТРУЦЬ Юрій Миколайович – заступник міського голови Андрушівської райдержадміністрації;
  ОМЕЛЬЧУК Олег Васильович – міський голова міста Олевськ.

  Працівники в галузі освіти і культури:

БОРИСОВ В'ячеслав Іванович – директор НДІВПЗ Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор,  член-кореспондент АПНУ, лауреат Державної премії України;
ГРАБОВСЬКИЙ Андрій Леонідович – викладач Київського національного університету  будівництва та архітектури;
ЗАТИЛЮК Герман Анатолійович 
– викладач иївського національного університету  будівництва та архітектури;
ДАНИЛЕНКО Володимир Григорович – письменник, кандидат філологічних наук;
ІЛЛЮЧОК Сергій Анатолійович – заступник голови Богунської райради міста Житомир;
КОРОБІЙЧУК Валентин Вацлавович - доктор технічних наук, професор Державного університету "Житомирська політехніка";
КОТЕНКО Володимир Володимирович – декан гірнічо-екологічного факультету Державного університету  "Житомирська політехніка", кандидат технічних наук;
МАКАРЕВИЧ Олег Юрійович – поет і композитор, автор відомих пісень “Горобина ніч”, “Святкова”;
НОВІКОВ Олег Володимирович – старший викладач ДУВС, народний депутат України VI скликання;
ОНІЩУК Микола Васильович – ректор Національної школи суддів України, екс-міністр юстиції України, народний депутат України IV, V, VI скликань, заслужений юрист України, доктор юридичних наук;
ШЕВЧЕНКО Людмила Станіславівна – кандидат архітектури, доцент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка;
ШИНАЛЬСЬКИЙ Олександр Іванович – екс-заступник Генерального прокурора України;
ХОЦАНОВСЬКИЙ Валерій Віталійович – начальник відділу Національної поліції Житомирської області;
ЮШКЕВИЧ Григорій Андрійович та СІРИК Анатолій Силович – поети та інші.

Тисячі випускників, які не мають високих звань та посад, сумлінно працювали та працюють на будовах України та за її межами.

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Апрель 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів

Copyright MyCorp © 2021