Пятница, 14.08.2020, 03:54
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Новини з МОНУ [8]
Останні новини від Міністерства освіти і науки України
Новини у Будівельному коледжі! [432]
Останні новини у Будівельному коледжі!
Оновлення на сайті [0]
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всього відповідей: 912
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

ВИХОВНА РОБОТА

Виховна робота в Будівельному коледжі ЖНАЕУ

   Світ змінився і змінилися діти, сьогодення вимагає нових підходів до молодої людини, яке вимагає від сьогоднішнього педагога добру обізнаність у багатьох напрямках та потребує зміни вся система виховної роботи.

   Головна мета виховання студентської молоді в коледжі – це формування особистості, яка буде вирішувати в суспільстві державні, виробничі, соціально-економічні та інші проблеми. Педагогічний колектив здійснює виховну роботу в навчальному закладі так, щоб забезпечити оптимальний баланс між локальним та глобальним, щоб молода людина, формуючись як патріот своєї країни, усвідомлювала реалії сучасного світу, була здатна жити і діяти у цьому світі, нести частку відповідальності за нього.

  Виховна робота в коледжі базується на засадах демократизму, використання потенціалу студентського самоуправління і спрямована на забезпечення гармонійного цілісного розвитку особистості, здатної до логічного мислення, самоаналізу, досягнення поставлених цілей. Саме такою школою лідерів для студентів-активістів є органи студентського самоврядування та профспілкова організація студентів.

Засідання студентської ради коледжу

   Основним напрямом виховної роботи є громадянське виховання. Під час занять, а також в позааудиторній роботі педагоги ставлять за мету сформувати свідомого громадянина, патріота, професіонала, тобто людину з притаманними їй особистісними якостями і рисами характеру, світоглядом і способом мислення, почуттями, вчинками та поведінкою, спрямованими на розвиток демократичного громадянського суспільства.

Перша лекція 2017/2018 навчального року на тему: "Моя Україно! Ти мати єдина на всі покоління й віки" з участю активу студентської ради коледжу

 

Патріотичне виховання продовжується і в повсякденній роботі. Коледж має власну символіку — герб. Це виховує у молоді почуття гордості за свій заклад освіти.

 

Герб Будівельного коледжу  (до поч.2020р.)                                                          Герб студради коледжу

 

   В колективі ведеться серйозна робота з формування високої мовної культури, оволодінню українською мовою. Викладання ведеться українською мовою, загальні заходи в коледжі проводяться тільки рідною мовою, бібліотека комплектується підручниками українською мовою. Проводяться вечори, літературні читання, конкурси, які проводять щорічно на базі коледжу: Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, Всеукраїнський мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та інші, які підкреслюють, що патріотизм є однією з найпотужніших сил кожної людини, суспільства в цілому. Проводяться декади української мови, присвячені Дню рідної мови, Шевченківські дні, конкурси читців, стінних газет.       Студенти відвідують музеї, відбуваються зустрічі з письменниками та поетами.

 

Декада Шевченківських днів: Захід в групі відділення «Архітектури та містобудування»

 

Тематичний вечір, присвячений 120- річчю українського поета, перекладача та політичного діяча Максима Тадейовича Рильського.

Вечір до 200-річчя Т.Г. Шевченка

 

Флешмоб “Світ без війни”

Флешмоб “Ми за мир!”

 

Акція «Допомога солдату»

 

Акція до Дня української вишиванки

   Правова освіта є важливим аспектом виховання громадянина. Саме недостатня правова освіченість і культура є одним з чинників збільшення кількості злочинів і правопорушень, скоєних молоддю. Це розуміють викладачі коледжу, і тому правове виховання і профілактика правопорушень є важливим напрямом роботи колективу. В системі превентивного виховання профілактична та правоосвітня робота є рівнозначними.

 

Зустріч з представником Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області

 

Завершення курсів для студентів ЗВО міста в ”Школі Місцевого Самоврядування”, проект Житомирської міської ради

 

   Трудове виховання – це важливий аспект виховання майбутнього фахівця, позитивного ставлення до праці як єдиного засобу забезпечення гідного існування і морального задоволення, викладачі залучають студентів до суспільно корисної праці у різних її формах: упорядкування прилеглої території, виготовлення обладнання, чергування по коледжу тощо. Проводяться лекції та бесіди, починаючи з першого місяця навчання: "Наші випускники – наша гордість!", "Моя професія", "Твоє робоче місце", "Якості молодшого спеціаліста на сучасному етапі"; любов до обраної майбутньої спеціальності пробуджують екскурсії на відповідні будівельні підприємства та Міжнародні виставки з архітектури, будівництва та дизайну (м. Київ).

Екскурсії на міжнародну виставку з будівництва та архітектури (м.Київ)

 

Конкурс "Кращий за професією - 2017" зі спеціальності "Муляр".

Екскурсія на сучасне підприємство «Обербетон Україна»

http://bkzt.at.ua/140225_4313art.jpg

На базі коледжу активно працює гурток «Матеріалознавство та дизайн»

   Цілісний процес виховання передбачає художньо-естетичну освіченість і вихованість особистості. Виховуючи у студентської молоді естетичні погляди, смаки, які ґрунтуються на народній естетиці та на найкращих надбаннях цивілізації, педагогічний колектив прагне виробити у студентів естетичну активність, бажання вносити прекрасне у життя, примножувати культурно-мистецькі надбання народу.

Конкурс «Весняна Королева»

КВК серед студентів та викладачів коледжу

Творчий конкурс “Софіївські зорі – 2017”

 

   Студенти мають можливість займатися в гуртках організованих в коледжі, а також бути залученими до свят, що відбуваються в Житомирському національному агроекологічному університеті.

 

   Метою напрямку "Формування здорового способу життя" є забезпечення повноцінного розвитку молоді, охорони та зміцнення їхнього здоров'я, формування фізичних здібностей особистості, гармонії тіла і душі.

   Будівельний коледж ЖНАЕУ має гарні традиції – проводити щороку великі спортивні свята "Дні здоров'я", "Козацькі забави". В коледжі функціонують щоденні спортивні секції з ігрових видів спорту, студенти мають можливість займатися в секціях, які працюють при університеті, брати участь у спартакіадах ЖНАЕУ. Збірні команди коледжу постійно беруть участь у спортивних змаганнях різних рівнів на першість області, Житомира, України. Поряд із студентами ЖНАЕУ студенти коледжу брали участь в благодійній акції "Пробіг заради життя", в пробігу, присвяченого Дню Космонавтики та першого польоту людини в Космос, в міських змаганнях «Космічний марафон».

Забіг до 55-ї річниці першого польоту людини в космос

 

Спортивне свято До Дня захисника України

 

   Надзвичайно вагомою ділянкою роботи є екологічне виховання студентів Будівельного коледжу ЖНАЕУ.

   Студенти коледжу вже з першого курсу прилучаються до визнання себе частиною природи, відчувають почуття відповідальності за навколишнє середовище як національну і загальнолюдську цінність. Під час вивчення дисципліни "Основи екології", а також заходах, що проводяться до Дня Матері Землі, до Дня пам'яті Чорнобильської катастрофи, виставках газет, екскурсіях у студентів розвивається творча активність щодо охорони та перетворення оточуючого середовища, виховується любов до рідної природи.

 

Акція «Зробимо Україну чистою»

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Август 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів

Copyright MyCorp © 2020