Вторник, 26.09.2023, 18:26
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Наше опитування
Чи потрібно отримувати вищу освіту?
Всего ответов: 642
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Заходи в бібліотеці коледжу

 В бібліотеці БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕДЖУ ЖНАЕУ була проведена лекція для студентів ,  присвячена 135 річчю від Дня народження вірного сина українського народу митрополита Іларіона Огієнка.

Іларіон, митрополит (Огієнко Іван Іванович) — визначний український учений, державний, громадський, релігійний діяч, педагог, мовознавець, літературознавець, історик, філософ, поет, редактор, видавець, автор першого повного канонічного перекладу українською мовою Біблії. Студенти  почули пізнавальну інформацію про людину,  яка була не лише людиною енциклопедичних знань, а й сподвижником відродження української нації, утвердження української мови та культури. 
Увазі молоді була представлена книжкова виставка "Іван Огієнко світоч української культури".

 Студенти та працівники БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕДЖУ ЖНАЕУ бібліотеки 27 березня 2017 року прийняли участь у  відкритті Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання сміх-таймом «Щирий сміх продовжує життя». День сміху – це завжди особливе свято, адже воно, не маючи офіційного статусу, так чи інакше торкається кожного. Саме в цей день всі, дорослі і діти, можуть забути про свою повсякденну серйозність і від душі пожартувати і посміятися.

Студенти познайомились з журналістом, гумористом, поетом, громадським діячем, лауреатом Всеукраїнського фестивалю сатири та гумору «Вишневі усмішки – 2008» та учасником телевізійної програми жарт-клубу «Здоровенькі були» – Віктор Мельниченкоякий виступив перед ними.

Присутні мали можливість почути веселі гуморески, переглянути цікаві відео-історії Віктора Мельниченка. Читальна зала бібліотеки була переповнена щирим сміхом від гумористично-поетичних виступів гостя, адже сміх продовжує життя і здоров’я.

                                 

Сучасна бібліотека – це комфортний, привітний, технічно обладнаний інформаційний центр. Це місце, де можна поспілкуватися з друзями, провести ділову зустріч, взяти участь у культурних заходах. Такий захід провели в бібліотеці БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕДЖУ ЖНАЕУ 15 вересня 2016 року, для студентів першого курсу та усіх бажаючих з психологом Пироговою Наталією Олексіївною з Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну».  Студентам провели просвітницьке заняття з профілактики ризикованої поведінки серед молоді та почули розповідь про засоби запобігання небажаної вагітності.

В бібліотеці БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕДЖУ  ЖНАЕУ 13 жовтня пройшло засідання «Клубу художників», на якому ознайомились з життям і творчістю видатних художників України та Житомирщини, студенти мали можливість розвити інтерес до образотворчого мистецтва та образне мислення , активізувати творчу ініціативу, увагу, фантазію. Зустріч проводилася у форматі поетичних читань віршів та короткі відомості про художників Житомирщини. Активну участь взяли студенти коледжу груп відділення архітектури – 31а та 32а разом з кураторами Наумчук Н.В. та майстром народної творчості, членом Національної спілки архітекторів України - Підгородецьким О.В.

Шанувальники мистецтва, присвячену майстрам пензля, розпочали  засідання твором Ліни Костенко «Красива осінь вишиває клени…», продемонстрували картини та розповіли про творців-художників, а саме: Юрія Дубініна, Юрія Камишного, Леоніда Шелудько, Віктора Шкуринського та Олександра Підгородецького, які творять красу кольорами. Радість, яку дають нам картини - це радість участі разом з художником в тому процесі пізнання світу, який ми називаємо мистецтвом.

Олександр Васильович Підгородецький – викладач архітектурних дисциплін в Будівельному коледжі ЖНАЕУ, розповів студентам про всій творчій шлях, персональні виставки картин. В доробку художника нараховується близько 80 картин, не одноразово друкували в місцевих газетах. На завершення засідання клубу викладач малюнку розповів про техніку писання картини, яка була представлена на екрані.

     

6 лютого 2015 року в бібліотеці БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕДЖУ ЖНАЕУ була проведена мовознавча вітальня «Звучи рідна мово», присвячена Міжнародному дню рідної мови.

Українська мова є невід’ємною частиною українського народу, скарбницею історичного досвіду та суспільної свідомості. Саме в ній закодовує нація здобутки культури, духовну самобутність.

   У заході приймали участь студенти першого курсу груп 119 та 120. Розповіли про історію становлення та розвитку рідної мови, про секрет краси і милозвучності слова і наголосили, що

українська мова в нашій державі стане по-справжньому престижною тоді, коли ми досконало вивчимо її, оволодіємо словниковим багатством, навчимося правильно користуватися

виражальними можливостями. Українська мова є невід’ємною частиною українського народу, скарбницею історичного досвіду та суспільної свідомості. Саме в ній закодовує нація здобутки

культури, духовну самобутність.

   Найбільш вразили молодь факти, що українською мовою написано понад 300 тисяч пісень, що звичайна людина вживає в середньому до 4 тис.слів, нею говорять на п’яти континентах світу.

   Для всіх відвідувачів була підготовлена інформаційна вітрина «Там, де живе рідна мова, живе український народ».

   

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________      .

     Бібліотекарі та студенти БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕДЖУ ЖНАЕУ 19 березня  в обласній бібліотеці для юнацтва, прийняли участь у поетичному альбомі «Моя поезія – моя жіноча доля», присвячений 85-річчю від дня народження української поетеси Ліни Костенко. Студенти другого та третього курсів  з великою цікавістю взяли участь у заході ,  де дізнались про поетичне, філософсько-глибоке, величне, духовне слово Ліни Василівни. Студентка Вітрук Крістіна (гр. 4од),  прийняла активну участь у читанні віршів поетеси.

                    

 _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

     В бібліотеці БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕДЖУ ЖНАЕУ був проведений тематичний вечір,  присвячений 120- річчю українського поета, перекладача та політичного діяча  Максима Тадейовича Рильського. Студенти другого курсу груп 116 та 117 за круглим столом читали вірші поета. Викладач української мови та літератури Коломієць Г.І., представила презентацію біографії М.Т.Рильського.   Для всіх відвідувачів  бібліотекарі  підготували  виставку творів поета під назвою: «Володар слів ясних і мудрих».

                 

       В бібліотеці БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕДЖУ  ЖНАЕУ  пройшло засідання «Клубу любителів творчості Л. Костенко», у якому взяли участь представники бібліотеки ЖНАЕУ. Зустріч проводилася у форматі поетичних читань, активну участь у яких брали студенти коледжу груп 4од, 114,  117 , 119 та 23а.

      У барвистому вінку української поезії яскравою квіткою цвіте ім’я  видатної української поетеси Ліни Василівни Костенко, якій виповнилося  85 років від дня народження. ЇЇ  слово пророче, збагачене й розцвічене всіма барвами веселки. Воно збагачує читача інтелектуально, звеличує душу й серце благородними, шляхетними почуттями, чарує несказанною красою слова.

    Студентка  коледжу групи 23а  Ольга Климчук у супроводі гітариста гр.114 Івана Герт виконали пісні на слова Л.Костенко. Працівники бібліотеки та студенти красномовно донесли до присутніх поетичне, філософсько-глибоке, величне, духовне  слово Ліни Василівни.       Увазі присутніх була представлена книжково-ілюстративна виставка «Дотик до душі…».

 

  

      На базі Будівельного коледжу ЖНАЕУ 22 квітня 2015 року відбулася обласна олімпіада з математики, а також засідання обласного методичного об'єднання викладачів математики  ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Житомирської області. 

     В олімпіаді взяли участь представники  ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Житомирської області, серед них був студент Будівельного коледжу ЖНАЕУ Рудік Іван Олегович (гр.120), який  за результатами олімпіади зайняв ІІ місце

     Вітаємо Рудіка Івана, який показав гарний результат підготовки, а також дякуємо викладачу Магері Анастасії Василівні, яка готувала студента  до олімпіади. 

     Дякуємо всім учасникам олімпіади з математики, які прибули з інших навчальних закладів, а також організаторам проведення олімпіади та обласного методичного засідання.

   

      Бібліотека БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕДЖУ ЖНАЕУ  до відзначення «Дня пам’яті та примирення ,  Дня Перемоги над нацизмом у Європі та  70-ї річниці завершення Другої світової війни» створила виставку «Подвиг не має забуття» та провели для користувачів бібліотеки демонстрацію фільмів, фотоматеріалів документів присвячених героїчному минулому та сьогоденню українського народу.

     

     В  читальній залі бібліотеки БУДІВЕЛЬНОГО  КОЛЕДЖУ  ЖНАЕУ до відзначення 70-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників була проведена виставка-екскурс на тему «Воєнні грози над Житомирщиною» з науковим співробітником Житомирського обласного краєзнавчого музею Філенко Оленою Олексієвною.

     Студенти коледжу з зацікавленням слухали цікаві факти про події цих важких років та перемогу над фашистами армією, у складі якої воювали наші земляки. Також дізналися про матеріали та цікаві факти Другої світової війни, які зберігаються у краєзнавчому музеї міста Житомира. 

     Бібліотека коледжу підготувала виставку-реквієм «Стривожена пам'ять» до дня 70-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників.

Вітаємо з початком нового 2015-2016 навчального року!

    З   1 вересня 2015 року бібліотека Житомирського будівельного  коледжу ЖНАЕУ прийняла у свою дружну родину нове поповнення – першокурсників. Свято Дня знань є одночасно загальним для всіх і особистим для кожного, наповнене хвилюванням, щирими посмішками та різнобарвними квітами.

   Вже традиційно в нашій бібліотеці протягом вересня місяця проводиться «Місячник першокурсника», де для першокурсників працівники бібліотеки коледжу приділяють більше уваги та часу, а саме знайомлять з правилами користування бібліотекою, роботою читальної зали та абонементу, проводить запит-відповідь серед студентів. Для всіх користувачів представлена виставка - привітання з Днем знань.

                 

     В бібліотеці БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕДЖУ ЖНАЕУ була проведена екскурсія, студентам першого курсу груп 121 та 122, за матеріалами Житомирського обласного краєзнавчого музею на тему: «Природа Житомирської області».

     Любов до природи рідного краю — це те, з чого починається любов до Батьківщини. Студенти дізналися про місце розташування Житомирщини та різноманіття багатств, які залягають в надрах області, а також про рідкісні рослини, гриби, тваринний світ та птахів рідного краю.

     Для всіх відвідувачів була підготовлена інформаційна вітрина – виставка «Природа Житомирської області» та «Житомир, там де ти живеш ».

     Cучасна бібліотека – це комфортний, привітний, інформаційний центр. Це місце, де можна поспілкуватися з друзями, провести ділову зустріч, взяти участь у культурних заходах. Такий захід відбувся в бібліотеці БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕДЖУ ЖНАЕУ 24 вересня 2015 року, для студентів першого курсу та усіх бажаючих відбулася зустріч з старшим науковим працівником краєзнавчого музею міста Житомира – Журавською Людмилою Григорівною. Вона презентувала фото грибів та книгу «У пошуках грибного царства», яку написала власноруч.

     Студенти почули розповідь про ліс, з його таємницями, життєвими силами, які можуть лікувати душу і продовжувати життя та отримали відповідь на запитання : «Де, коли і як ростуть гриби, як їх збирати, готувати з них їжу, а головне як ними підтримувати свій організм, щоб він був здоровий».

    

     В бібліотеці БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕДЖУ 22 жовтня 2015 року пройшов інформаційно-просвітницький відеотренінг від Всеукраїнської благодійної організації «Асет» на тему: «Твоє здоров’я- твоє майбутнє». На західі були присутні практичний психолог Шапран Т.М., студенти першого курсу та куратори. Тренер Захарчук В.В. назвав основні загрози здоров’ю людей - паління, вживання алкоголю, наркотиків, інтернет-залежності та пропагандував здоровий спосіб життя. До уваги молоді були представлені відеоролики, тематичні дискусії, повчальні історії з життя людей. Бібліотека підготувала виставку: «Ми - за здорове суспільство».  

                    В БУДІВЕЛЬНОМУ КОЛЕДЖІ  ЖНАЕУ для збору статистичних даних,   тренер Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ» Тарабукіна Інесса провела соціальне опитування серед молоді коледжу,  присвячене Дню студента.

     В анкеті було запропоновано ряд запитань на які  студенти мали дати  свою відповідь. На пам'ять учасники опитування отримали брошури та  магнітні наклейки присвячені Дню студента. Пам’яткою для молоді є такий вислів «Сьогодні саме ти будуєш здорове, міцне, надійне майбутнє для нашої країни» .

                                    

  У Будівельному коледжі на передодні Свята Святого Миколая у приміщенні читального залу бібліотеки відбулося свято для дітей працівників та викладачів коледжу. Свято було підготовлено цікаво та успішно, позитивні емоції отримали не тільки діти, а також і дорослі. Новорічну святкову програму підготовили студенти коледжу на чолі з культорганізатором Каменчук І.М.

Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на своє свято. І такий день існує – 14 лютого День святого Валентина. В цей день люди відкрито говорять про прекрасні почуття та освідчуються в коханні, яке надихало поетів до творчості, силу й живлющу наснагу творити справжні шедеври.

В бібліотеці БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕДЖУ до свята закоханих для студентів був проведений літературний вечір-зустріч з поетом та письменником Вадимом Зінчуком. Молоде покоління мало можливість прослухати ліричні вірші про кохання, а також розповіді про написання філософських творів про війну та Афганістан у виконанні самого автора. Його вірші захоплюють своєю ліричною багатогранністю та глибиною думки. Поет представив  для знайомства збірки своїх творів та аудіо диски. Після заходу автор залюбки відповів на всі запитання студентів.

     

 

У  БУДІВЕЛЬНОМУ КОЛЕДЖІ ЖНАЕУ 10 березня 2016 року в бібліотеці пройшла тематична виховна година присвячена 202-річчю від Дня народження Тараса Шевченка та 170-річчюнаписання “Заповіту”.

Тарас Шевченко – це національний геній, який консолідує не лише українство в усьому світі і є показовою фігурою для сучасної молоді. Його слово – це слово людського єднання, загальнолюдських гуманістичних цінностей на засадах правди, рівності та справедливості. Універсальність творчості Шевченка відкриває світу національну історію і культуру України, робить її невід’ємною частиною світової цивілізації.

Студенти ознайомились з біографією поета, читали вірші  та переглянули ряд кращих картин написаних Тарасом Григоровичем Шевченком.

Бібліотекарі підготували виставку - персоналію «Свіча запалена від серця».

Студенти  БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕДЖУ ЖНАЕУ 8 вересня 2016 року відвідали  Житомирську обласну бібліотеку, де прийняли участь у кіно-мистецькій імпрезі «Причастя від геніальної української душі». Молодь вшанувала пам’ять двох видатних акторів - Івана Миколайчука та Богдана Ступки.

Під час заходу студенти групи 120 ознайомились з життям потужних талановитих особистостей, які зустрілися на зйомках фільму «Білий птах з чорною ознакою» - класикою українського кіно.

Щоб збагнути всю щирість національної кіноспадщини цих майстрів, молодь переглянула уривки з документальних фільмів:«Великі українці», «Жива легенда», а також з фільмів «Тіні забутих предків», «Вавілон ХХ»Улюблена поезія актора Б. Ступки, показ мультимедійних слайдів, декламування вірша читачки бібліотеки О. Рогаль на честь ювілею Б. Ступки «Богданове…» - все це доповнювало розповідь ведучих. Також було представлено книжково-ілюстративну виставку «Пріоритети українського кіно». І саме творчість цих митців є чудовим прикладом для молоді, як можна бути корисним для своєї країни.

    

 

   

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Сентябрь 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів

Copyright MyCorp © 2023
Сайт создан в системе uCoz