Пятница, 14.08.2020, 03:40
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Новини з МОНУ [8]
Останні новини від Міністерства освіти і науки України
Новини у Будівельному коледжі! [432]
Останні новини у Будівельному коледжі!
Оновлення на сайті [0]
Наше опитування
Чи потрібно отримувати вищу освіту?
Всього відповідей: 516
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Вступнику

10029, місто Житомир, вул. Степана Бандери, 6 (колишня вулиця Чапаєва) (e-mail: bkzt@ukr.net) тел.: (0412) 22-52-02, 22-53-11, 22-53-64
Шановні вступники!

Вам потрібно обрати професію, яка приноситиме і матеріальний достаток, і моральне задоволення, і службове зростання, і реалізацію усіх Ваших здібностей? Якщо для її отримання, Ви оберете Будівельний коледж Житомирського національного агроекологічного університету, то запевняю — не помилитесь. Саме у нас Ви зможете отримати якісну освіту, яка відповідає сучасним вимогам, зможете оволодіти професією на такому рівні, який забезпечить Вашу конкурентоздатність на ринку праці. Разом з тим, знання, які Ви здобудете в нашому коледжі, стануть фундаментальною базою для продовження навчання у закладах вищої освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Вдумайтеся у велич місії будівельника, відчуйте небачені за розмахом масштаби його діяльності. Будівельники завжди є носіями добра і благополуччя людей. Це завдяки будівельнику в країні тисячі людей щорічно святкують новосілля в гарних, зручних, сучасно обладнаних квартирах. Це завдяки йому, будівельнику, невпізнанно змінює образ наша Земля, її міста і села, вступають в дію нові заводи і шахти, домни й елеватори, торгові центри і тваринницькі ферми, суднобудівні верфі й електростанції, прокладаються тисячі кілометрів залізничних і шосейних шляхів. Все, що ми бачимо навколо – квартира, будинок, вулиця, школа, завод, місто — все створено умілими руками будівельника.

Скільки, наприклад, говорять і пишуть про успіхи сучасної науки, якими епітетами її тільки не нагороджують, — данина загальної вдячності цілком заслужена. Наш час неможливий без наукових пошуків і відкриттів. Але всі без винятку успіхи науки — від космічних польотів, освоєння атомної енергії, складних хірургічних операцій, до одержання штучних матеріалів і нових сортів рослин — невіддільні від проектування і будівництва, від споруджуваних будівельниками об'єктів.

Навколишній світ не обмежений стінами просторої квартири. Ми відчуваємо постійну потребу й у такій будівельній продукції, як театри і цирки, палаци культури і кіноконцертні зали, бібліотеки і лікарні, будинки відпочинку і санаторії, школи, дитячі заклади і установи. Люди не уявляють життя без фізичної культури і спорту, до їх послуг арени стадіонів, тенісні корти, гімнастичні зали і плавальні басейни тощо. Разюча розмаїтість будівництва, як саме життя. Адже в широкому розумінні жити і будувати — слова-синоніми: жити - значить творити, споруджувати, будувати, а будувати — значить жити активно, діяльно, крокуючи в ногу з вимогами часу.

Будівельник – це покликання, нескінченна творчість і пошук. Прекрасно усвідомлювати, що твоя праця необхідна людям усіх професій, що плоди твоєї праці переживуть століття. Про будівельників написані книги, зняті кінофільми, складені пісні і вірші, що оспівують романтику цієї професії. Від багатьох професій, прекрасних і різних, професія будівельника відрізняється тим, що його праця втілюється у красу наших міст, зручність квартир, корпуси заводів. Кожний будівельник відчуває гордість за свою чудову професію, вважає її найцікавішою, найзахопливішою. І це зрозуміло: в ім'я ЛЮДИНИ, для блага ЛЮДИНИ трудяться наші будівельники. Люди будували завжди. Завтра потрібно будувати ще більше. Вам, майбутнім будівельникам XXI століття, будувати нові міста, проекти яких сьогодні ще здаються утопічними. Становлення і розвиток України в значній мірі пов'язані з розвитком будівництва промислових, громадських та житлових будівель. Провідна роль у створенні матеріальних цінностей належить армії будівельників.

Мрія залишити на землі слід своєї творчої праці, увічненої в пам'ятках будівництва, приваблює до Будівельного коледжу ЖНАЕУ талановиту молодь. Свої задуми студенти можуть втілити у життя ще під час навчання, розробляючи під керівництвом досвідчених викладачів проекти. Виріс інтерес і бажання молоді отримати професію будівельника, адже вона завжди була і залишається престижною. Конкурс вступників до коледжу за кошти держбюджету щорічно складає на денну форму навчання від 2,0 заяв на місце, на заочну – 1,5. Випускники шкіл та їх батьки почали задумуватись не тільки над престижністю інших професій, але й над тим, чи будуть випускники забезпечені роботою, чи є потреба виробничого комплексу держави в тих чи інших фахівцях.

Будівельники потрібні в усі часи, завжди, скрізь, усюди. Без будівництва немає і не може бути ніяких планів на майбутнє, ніякого прогресу, руху суспільства вперед. Воно служить матеріальною основою безупинного розвитку народного господарства, вирішенню житлової проблеми, підвищенню матеріального і культурного рівня українського народу. Держава, яка не будує, не має майбутнього. Без будівництва немає і не може бути ніяких планів і розрахунків на майбутнє, ніякого прогресу, руху суспільства вперед. Воно служить матеріальною основою безперервного розвитку економіки України, вирішенню житлової проблеми, підвищенню матеріального і культурного рівня народу. А це зможуть робити лише творчі особистості, добре підготовлені фахівці: інженери, техніки-будівельники, архітектори, підготовку яких здійснюють заклади вищої освіти України, у тому числі, й наш коледж.

Якщо Ви зацікавились будівельними професіями, якщо Ви молоді, енергійні і знаходитесь на життєвому роздоріжжі, ніщо не перешкодить Вам стати студентом БУДІВЕЛЬНОГО КОЛЕДЖУ ЖНАЕУ, вибрати професію БУДІВЕЛЬНИКА і по повазі, і для душі, вона для Вас буде єдино прийнятною, найкращою професією на Землі.
Ми чекаємо на Вас, шановні вступники. Досвідчений і дружній колектив коледжу зробить все можливе для того, щоб Ви стали висококваліфікованими фахівцями, свідомими патріотами нашої держави, будівниками її майбутнього!

З повагою та найкращими побажаннями
директор Будівельного коледжу ЖНАЕУ,
заслужений працівник освіти України
В.Л. Ксюковський


Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Август 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів

Copyright MyCorp © 2020