Вторник, 04.08.2020, 15:14
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Новини з МОНУ [8]
Останні новини від Міністерства освіти і науки України
Новини у Будівельному коледжі! [431]
Останні новини у Будівельному коледжі!
Оновлення на сайті [0]
Наше опитування
Чи подобається вам навчатися у Будівельному коледжі?
Всього відповідей: 990
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Головна » 2020 » Июнь » 29 » Наказ про нагородження студентів-випускників
12:17
Наказ про нагородження студентів-випускників
Міністерство освіти і науки України
Житомирський національний агроекологічний університет
Будівельний коледж

Н А К А З

від 26 червня 2020 року                м. Житомир                                    №51-с
 
  Про нагородження студентів-випускників,
  які відзначились у навчанні та у активній
  громадській роботі

         30 червня 2020 року у коледжі завершують навчання 90 студентів, 18 випускників отримають дипломи з відзнакою. Якість підготовки із захисту дипломних проектів склала 74,5%.
         Більшість студентів за роки навчання в коледжі не тільки освоювали професію будівельника, архітектора  чи дизайнера, а поглиблювали знання в предметних гуртках, технічної творчості,
розвивали художні здібності в гуртках художньої самодіяльності, вдосконалювались фізично у спортивних секціях.

         Вони успішно навчались, виконували громадську роботу, брали активну участь в спортивно-масових заходах, в різноманітних клубах за інтересами, захищали честь коледжу на конкурсах і змаганнях
                   НАКАЗУЮ:
    1. Нагородити грамотами та подяками студентів:
Спеціальність 191 Архітектура та містобудування спеціалізації «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»:
Тополенко Анастасію Ярославівну (гр. 32а) – за високі успіхи у навчанні та активну участь у художній самодіяльності та громадському житті і студентському самоврядуванні;
Аврамчук Галину Олександрівну (гр. 32а) – за відмінне навчання, активну участь у художній самодіяльності та творчих конкурсах;
Адамович Анастасію Петрівну (гр. 32а)  – за відмінне навчання, активну участь у художній самодіяльності, художніх конкурсах та студентському самоврядуванні;
Максимчук Крістіну Юріївну (гр. 32а)  – за відмінне навчання, активну участь у художніх конкурсах та студентському самоврядуванні;
Чудовського Максима Валентиновича (гр. 32а)  – за відмінне навчання;
Камінську Анастасію Юріївну (гр. 32а) – за відмінне навчання;
Скрижаліну Вікторію Миколаївну (гр. 32а) – за відмінне навчання та активну участь у творчих конкурсах та художніх виставках;
Чеховця Нікіту Андрійовича (гр. 32а) – за активну участь у творчих конкурсах та художніх виставках;
Скуратовську Анастасію Вікторівну (гр. 32а) – за активну участь у творчих конкурсах коледжу та художніх виставках;
Тодорович Юлію Сергіївну (гр. 32а) – за активну участь у творчих конкурсах та художніх виставках.
Спеціальність 192. «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»:
Поліщук Марію Русланівну (гр.7од) – за відмінне навчання та активну участь у громадському житті;
Демчука Дмитра Андрійовича (гр.7од) – за успішне навчання та активну участь у громадському житті;
Тимошенка Олександра Олександровича (гр.7од) – за успішне навчання та активну участь у громадському житті.
Спеціальність 192. «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»:
Матвійчук Катерину Анатоліївну (гр.123/124) – за високі успіхи у навчанні, активну участь у художній самодіяльності, громадському житті та студентському самоврядуванні;
Сорочинського Віталія Павловича (гр.123/124) – за відмінне навчання та активну участь у підготовці матеріальної бази коледжу;
Володіна Артема Олеговича (гр.123/124) – за активну участь у художній самодіяльності та підготовки матеріальної бази коледжу;
Попова Олександра Анатолійовича (гр.123/124) – за успішне навчання та активну участь у художній самодіяльності та студентському самоврядуванні;
Семенюка Миколу Павловича (гр.123/124) – за активну участь у художній самодіяльності та громадському житті;
Василенко Дмитра Юрійовича (гр.123/124) – за успішне навчання та активну участь у підготовці матеріальної бази коледжу;
Казанського Віктора Олександровича (гр.123/124) – за успішне навчання та активну участь у підготовці матеріальної бази коледжу;
Долінського Богдана Вячеславовича (гр.123/124) – за успішне навчання та активну участь у підготовці матеріальної бази коледжу;
Кулянкова Владислава Петровича (гр.19с) – за відмінне навчання та активну участь у громадському житті ;
Ренкас Миколу Володимировича (гр.19с) – за відмінне навчання та активну участь у громадському житті  коледжу;
Митрофанова Максима Олеговича (гр.19с) – за відмінне навчання та активну участь у громадському житті  коледжу;
Шевчука Михайлу Володимировича (гр.19с) – за відмінне навчання у  коледжі;
Ящука Дмитра Олеговича (гр.19с) – за відмінне навчання у  коледжі;
Курбанова Олександра Олександровича (гр.19с) – за успішне навчання та активну участь у підготовці матеріальної бази коледжу;
Іщенка Олега Вікторовича (гр.19с) – за успішне навчання та активну участь у підготовці матеріальної бази коледжу;
Чуєва Олександра Петровича (гр.19с) – за успішне навчання та активну участь у підготовці матеріальної бази коледжу;
Сороку Максима Олексійовича (гр.19с) – за активну участь у підготовці матеріальної бази коледжу;
Романюка Ярослава Юрійовича (гр.19с) – за активну участь у підготовці матеріальної бази коледжу.
    2. Контроль за виконанням наказу лишаю за собою.

                                           Директор коледжу                                                                        В.Л. Ксюковський 
 
Категорія: Новини у Будівельному коледжі! | Переглядів: 49 | Додав: Angel | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Июнь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів

Copyright MyCorp © 2020