Понеділок, 23.10.2017, 09:51                                       Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS                          Головна | Мій профіль | Вихід
Меню сайту
Останні новини коледжу
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наше опитування
Оцініть цей сайт
Всього відповідей: 825
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Серпень » 9 » Рейтинговий список абітурієнтів (третя хвиля)
09:46
Рейтинговий список абітурієнтів (третя хвиля)
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
ЖИТОМИРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВЕЛЬНИЙ КОЛЕДЖ


РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК АБІТУРІЄНТІВ
(«ТРЕТЯ ХВИЛЯ»)

РІШЕННЯ
ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ЖНАЕУ
ВІД 07 серпня 2012 р. ПРОТОКОЛ № 15

1. ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ. Напрям підготовки 0601 «Будівництво та архітектура» за спеціальністю 5.06010201 «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр» за рахунок  видатків Державного бюджету:
1.1. На основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за результатами середнього бала  свідоцтва про освіту,  вступних випробувань з української мови та творчого конкурсу з малюнку осіб, які відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи»:
1.    САЛІМОНОВИЧ ВІКТОРІЯ ОЛЕГІВНА                    23,0 балів

1.2. На основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за результатами середнього бала  свідоцтва про освіту,  вступних випробувань з української мови та творчого конкурсу з малюнку осіб, які мають цільові направлення згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 06.1999 р. № 1159 «Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості»:
1.    ФУРМАН ВЛАДИСЛАВ ПАВЛОВИЧ                    28,8 балів
2.    ХОМЕНКО ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА                      27,7 балів
3.    ФЕЩУК ОЛЕКСАНДР ВАЛЕНТИНОВИЧ              24,5 балів
4.    ЗАЛІЗІНСЬКА МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА          23,8 балів
5.    СКОРИК ВАДИМ МИХАЙЛОВИЧ                        22,9 балів
6.    ОЛІЙНИК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ            22,7 балів
7.    БІДЮК АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ                         21,1 балів
8.    БОНДАРЧУК ВІКТОР СЕРГІЙОВИЧ                   20,7 балів
9.    БІБІНОВА АЛІНА ЯСАРІВНА                            19,6 балів

1.3. На основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за результатами середнього бала  свідоцтва про освіту,  вступних випробувань з української мови та творчого конкурсу з малюнку:
1.    РЕГЕНЕЛЬ КАТЕРИНА ПАВЛІВНА                            30,1 балів
2.    КУХАРУК ДАР’Я СЕРГІЇВНА                                   30,0 балів
3.    МОРОЗ МАРІЯ ВІКТОРІВНА                                    29,9 балів
4.    ВИЖГА ОЛЬГА ВЛАДИСЛАВІВНА                            29,5 балів  
5.    МАРІУЦА РУСЛАНА ВАДИМІВНА                             29,1 балів
6.    КОРЖАНІВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ   28,5 балів
7.    БЕХ ОЛЬГА ОЛЕГІВНА                                           27,6 балів
8.    КОВАЛЬЧУК АНАСТАСІЯ МИХАЙЛІВНА                  26,3 балів
9.    МАЗУР ГЕННАДІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ                          25,4 балів
10.    МАРЧЕНКО МАРГАРИТА ОЛЕГІВНА                       25,4 балів

4. ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ. Напрям підготовки 0601 «Будівництво та архітектура» за спеціальністю 5.06010115 «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» за рахунок видатків Державного бюджету:
4.1. На основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за результатами середнього бала  свідоцтва про освіту,  вступних випробувань з української мови та математики осіб, які мають цільові направлення згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 06.1999 р. № 1159 «Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості»:
1.    БАРАНОВСЬКА СВІТЛАНА ІВАНІВНА                           20,2 балів
2.    ДОБРОВОЛЬСЬКА ВЕРОНІКА ВОЛОДИМИРІВНА            18,5 балів
3.    ГУДЗЮК СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ                                         18,3 балів
4.    ГУМАНІЦЬКА КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА                   18,3 балів
5.    КОТНЮК ДЕНИС АНДРІЙОВИЧ                                     16,2 балів
6.    ЦУД ВАДИМ СЕРГІЙОВИЧ                                            15,9 балів

4.2. На основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за результатами середнього бала  свідоцтва про освіту,  вступних випробувань з української мови та математики:
1.    КРЕЙСМАН ДАР’Я СЕРГІЇВНА                               28,3 балів
2.    ПОЛІВАНЧУК МАРИНА ОЛЕКСІЇВНА                     25,8 балів
3.    ЯЛОВИЦЬКИЙ ВЛАДИСЛАВ ВІТАЛІЙОВИЧ            25,0 балів
4.    КАРПИНСЬКА ВАЛЕРІЯ ВАЛЕРІЇВНА                     23,6 балів
5.    КОЗЛОВЕЦЬ ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ             23,1 балів
6.    КАБЕРНИК ЯРОСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ                  23,1 балів
7.    ГОНЧАРЕНКО АННА ВЯЧЕСЛАВІВНА                     23,1 балів
8.    НЕТЧУК ДМИТРО ІГОРОВИЧ                                 20,6 балів
9.    ШОВГЕНЮК СОФІЯ ІВАНІВНА                              17,9 балів

6. ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ. Напрям підготовки 0601 «Будівництво та архітектура» за спеціальністю 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» за рахунок видатків Державного бюджету:

6.1. На основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за результатами середнього бала  свідоцтва про освіту,  вступних випробувань з української мови та математики особи, яким Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»:

1.    ШМАЮН РОМАН ЮРІЙОВИЧ                                  23,4 балів

6.2.  На основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за результатами середнього бала  свідоцтва про освіту,  вступних випробувань з української мови та математики осіб, які мають цільові направлення згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 06.1999 р. № 1159 «Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості»:
1.    ПАТЮК ВІКТОР РОМАНОВИЧ                               24,4 балів
2.    СВИДЕНЮК СЕРГІЙ ІГОРОВИЧ                             24,2 балів
3.    БАГРАНОВСЬКИЙ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ         23,3 балів
4.    ЧАЙКІВСЬКИЙ МАКСИМ ВІКТОРОВИЧ                  21,7 балів
5.    МАРТИНЮК ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ                           21,4 балів
6.    ПОТАЙЧУК  ВІКТОР ВАЛЕРІЙОВИЧ                       21,1 балів
7.    ШИФРУК ЄВГЕНІЙ АНДРІЙОВИЧ                           20,7 балів
8.    ЮРЧУК АРТЕМ СВЯТОСЛАВОВИЧ                         20,7 балів
9.    ЛЕВАНДОВСЬКИЙ АРТЕМ ЮРІЙОВИЧ                    20,4 балів
10.    БАРВІНОК АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ                 19,1 балів
11.    ГРОМИЧ В’ЯЧЕСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ               18,5 балів
12.    ВАХОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ        17,1 балів

6.3. На основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за результатами середнього бала  свідоцтва про освіту,   вступних випробувань з української мови та математики:
1.    БАШИНСЬКИЙ ДМИТРО СТАНІСЛАВОВИЧ                31,7 балів
2.    ГУМЕНЮК ВАДИМ ЮРІЙОВИЧ                                  27,1 балів
3.    ПАЛАМАРЧУК ТАРАС ВАЛЕРІЙОВИЧ                        25,5 балів
4.    ПОПОВИЧ ВІТАЛІЙ ЄВГЕНІЙОВИЧ                           24,5 балів
5.    ФЕЩУК ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ                              24,0 балів
6.    ЛОГВІНЧУК АРТЕМ СЕРГІЙОВИЧ                             23,6 балів
7.    КУЛЬБАКА ОЛЕГ КОСТЯНТИНОВИЧ                         23,5 балів
8.    БАЛЮК ІЛЛЯ АНАТОЛІЙОВИЧ                                 23,4 балів
9.    ШКУРІХІН ВЛАДИСЛАВ ОЛЕГОВИЧ                          23,3 балів
10.    ШИНАЛЬСЬКИЙ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ                23,1 балів
11.    МОМОТЮК ВЛАДИСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ                     22,9 балів
12.    ІЛЬЄНКО ЯРОСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ                      22,5 балів
13.    ЩЕНЯВСЬКИЙ АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ                       22,3 балів
14.    РИСІНСЬКИЙ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ                    22,0 балів
15.    ЗАБРОДСЬКИЙ МАКСИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ             21,6 балів
16.    СТЕПАНЕЦЬ ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ                        21,6 балів
17.    ГЕРТ ІВАН АНДРІЙОВИЧ                                         21,5 балів
18.    АТАМАНЧУК АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ                      21,2 балів
19.    КУЗЬМІНСЬКИЙ ОЛЕГ ІГОРОВИЧ                             20,5 балів
20.    ВИНОГРОДСЬКИЙ АРТУР ОЛЕКСАНДРОВИЧ             20,5 балів
21.    ЗАХАРЧЕНКО АНДРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ                       20,4 балів
22.    ВОНСОВИЧ ВЛАДИСЛАВ ВІКТОРОВИЧ                    20,2 балів
23.    ЯНУШЕВИЧ МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ                             19,9 балів
24.    ЧЕРНЯВСЬКИЙ ТИМОФІЙ СЕРГІЙОВИЧ                    19,7 балів
25.    ДІДУС СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ                           19,3 балів
26.    ПРОХОРЧУК ВОЛОДИМИР ЛЕОНІДОВИЧ                  18,7 балів
27.    ВІГУРА ТИМОФІЙ ВІКТОРОВИЧ                              18,3 балів
28.    МОЛОЧКОВСЬКИЙ БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ              17,9 балів
29.    МАЗЯР ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ                               17,8 балів
30.    ШЕСТАКОВ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ            17,7 балів
31.    ЦАРУК ОЛЕКСІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ                             17,7 балів
32.    НАУМЕНКО ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ                             16,7 балів
33.    ТАТАУРОВ РОМАН ОЛЕГОВИЧ                                15,3 балів
34.    ДЯДЮК ДАНИЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ                        14,6 балів
35.    КОСАРЧУК ДЕНИС АНАТОЛІЙОВИЧ                        14,3 балів

7. ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ. Напрям підготовки 0601 «Будівництво та архітектура» за спеціальністю 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» за скороченим терміном навчання за результатами фахових випробувань (випускники будівельних професійно-технічних училищ) за рахунок  видатків Державного бюджету:

7.1. Діти сироти та діти, які залишилися без піклування батьків, а також особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком до 23 років:
1.    ЯНЧУК СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ                    140 балів
2.    ГРИВЮК МИХАЙЛО ПАВЛОВИЧ                         135 балів

7.2. Особи, які мають цільові направлення згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 06.1999 р. № 1159 «Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості»:

1.    АРТЕМЧУК МАКСИМ АНАТОЛІЙОВИЧ                    175 балів
2.    МОКІЙЧУК ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ                     167 балів
3.    МОКІЙЧУК ОЛЕГ ОЛЕКСІЙОВИЧ                          163 балів
4.    ЗАРУЦЬКИЙ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ                    160 балів
5.    ЯКОВЕЦЬ АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ                          156 балів
6.    НАЗАРУК ВАДИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ                     155 балів
7.    ХОМЧУК ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ                      152 балів
8.    ПОЛІЩУК СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ                    152 балів
9.    ДАВИДЮК СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ                           152 балів
10.    ПРОЦКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ             152 балів
11.    СИЧЕВСЬКИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ                    135 балів
12.    МИХАЛЬЧУК ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ                130 балів
13.    СВИСТУН ВАДИМ АНАТОЛІЙОВИЧ                      128 балів

7.3.  Особи, які зараховуються за конкурсом:
1.    МАХЕНЬКО МАКСИМ ДМИТРОВИЧ                    180 балів
2.    КОЛЄСОВ ЄВГЕНІЙ АНДРІЙОВИЧ                    176 балів
3.    ІЩЕНКО ОЛЕГ ЮРІЙОВИЧ                               175 балів
4.    БАРАНІВСЬКИЙ ВАДИМ ІГОРОВИЧ                   167 балів
5.    ГРИБАН ПЕТРО ІВАНОВИЧ                               165 балів
6.    ОСТАПЕНКО БОГДАН ОЛЕГОВИЧ                     165 балів
7.    ЧЕРНЕНКО ВАСИЛЬ ЛЕОНІДОВИЧ                    165 балів
8.    ЛИТВИНЧУК ІВАН ОЛЕКСІЙОВИЧ                    162 балів
9.    РУДЗЕЙ ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ                     162 балів
10.    КУНИЦЬКИЙ ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ                 160 балів
11.    ГОРТОВЛЮК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ  160 балів
12.    ЛАЙЧУК ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ               159 балів
13.    БОНДАРЧУК ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ        159 балів
14.    ЛЕМЕХ МИКОЛА ІВАНОВИЧ                           158 балів

11. ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ. Напрям підготовки 0901 «Сільське господарство і лісництво» за спеціальністю 5.09010303 «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» за рахунок видатків Державного бюджету:
11.1. Особи, які мають цільові направлення згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 06.1999 р. № 1159 «Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості»:
1.    ШМАГУН ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА                        457,5 балів

11.1. На базі повної загальної середньої освіти (11 класів) за результатами середнього бала  атестата про освіту, сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання знань з української мови і літератури та математики або біологія:
1.    ЛЕСЬКО ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА                        480,9 балів

13. ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ. Напрям підготовки 0601 «Будівництво та архітектура» за спеціальністю 5.06010201 «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр» за рахунок видатків Державного бюджету:
13.1. На базі повної загальної середньої освіти (11 класів) за результатами середнього бала  атестата про освіту, сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання знань з української мови і літератури  та творчого конкурсу з малюнку, діти сироти та діти, які залишилися без піклування батьків, а також особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком до 23 років:
1.    НОВІКОВ АРТЕМ БОРИСОВИЧ                        455,2 балів

13.2. На базі повної загальної середньої освіти (11 класів) за результатами середнього бала  атестата про освіту, сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання знань з української мови і літератури  та творчого конкурсу з малюнку осіб, які мають цільові направлення згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 06.1999 р. № 1159 «Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості»:

1.    КОБЕЦЬ ДМИТРО ЄВГЕНОВИЧ                        513,0 балів
2.    КУЛІКОВСЬКА ІННА АНАТОЛІЇВНА                 462,0 балів

13.3. На базі повної загальної середньої освіти (11 класів) за результатами середнього бала  атестата про освіту, сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання знань з української мови і літератури та творчого конкурсу з малюнку:
1.    КОБИЛІНСЬКА ІЛОНА ВОЛОДИМИРІВНА           543,8 балів
2.    СТЕПАНЕНКО АННА АНДРІЇВНА                        536,7 балів

15. ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ. Напрям підготовки 0601 «Будівництво та архітектура» за спеціальністю 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» за рахунок видатків Державного бюджету:

15.1. На базі повної загальної середньої освіти (11 класів) за результатами середнього бала  атестата про освіту, сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання знань з української мови і літератури  та математики, діти сироти та діти, які залишилися без піклування батьків, а також особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком до 23 років:

1.    ЖАЛЮК ІГОР СЕРГІЙОВИЧ                            476,2 балів

15.2. На базі повної загальної середньої освіти (11 класів) за результатами середнього бала  атестата про освіту, сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання знань з української мови і літератури  та  осіб, які мають цільові направлення згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 06.1999 р. № 1159 «Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості»:

1.    КУЛІШ ВАДИМ МИКОЛАЙОВИЧ                        531,5 балів
2.    НІМНОГА МАРИНА ВІКТОРІВНА                        470,2 балів
3.    ДІДУХ МИКОЛА ЮРІЙОВИЧ                              465,4 балів
4.    СЛОБОДЕНЮК НАЗАРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ          439,7 балів
5.    ЯРЕМЧУК ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ                        438,3 балів
6.    КУШНІРОВСЬКИЙ СЕРГІЙ ОЛЕГОВИЧ               433,1 балів
7.    МАСКЕВИЧ АРТУР ВОЛОДИМИРОВИЧ               432,8 балів
8.    ЯКУБОВСЬКИЙ АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ              432,4 балів
9.    БОВСУНОВСЬКИЙ ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ               423,2 балів
10.    ВЕРБИЛО МАКСИМ МИКОЛАЙОВИЧ                  420,2 балів

15.3. На базі повної загальної середньої освіти (11 класів) за результатами середнього бала  атестата про освіту, сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання знань з української мови і літератури, математики та фізики:

1.    МАКАРУК НАТАЛІЯ ДМИТРІВНА                        510,1 балів
2.    МИХАЙЛЮК ІГОР СЕРГІЙОВИЧ                          493,6 балів
3.    КОРНІЙЧУК РОМАН ПЕТРОВИЧ                         486,5 балів
4.    ЛАПЕЙ АННА МИХАЙЛІВНА                               479,2 балів
5.    СОРОЧИНСЬКИЙ ДЕНИС ГЕННАДІЙОВИЧ           466,7 балів
6.    ЮХИМЧУК ВІТАЛІЙ ЛЕОНІДОВИЧ                      462,6 балів
7.    МЕЛЬНИЧЕНКО МИКОЛА ПЕТРОВИЧ                   461,9 балів
8.    КОЗЕРЕНКО ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ                       461,5 балів
9.    ЗАЇЦЬ ЯРОСЛАВ ВІКТОРОВИЧ                          459,5 балів
10.    КОВАЛЬЧУК МИХАЙЛО СТЕПАНОВИЧ              458,9 балів
11.    КОБИЛІНСЬКИЙ ВІКТОР ПАВЛОВИЧ                458,4 балів

18. ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ. Напрям підготовки 0601 «Будівництво та архітектура» за спеціальністю 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» за рахунок видатків Державного бюджету:

18.1. За результатами фахових випробувань (випускники будівельних професійно-технічних училищ):
1.    ЗУБЧУК ПАВЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ                    176 балів
2.    ГАРЦЕВИЧ МАКСИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ              175 балів
3.    БЛЕДЮК ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ                  174 балів
4.    МАЛЯР ЄВГЕНІЙ МИКОЛАЙОВИЧ                       174 балів
5.    МУЖ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ                            173 балів
6.    КІСІШВІЛІ ПААТА ПААТОВИЧ                           172 балів
7.    САХНЕВИЧ ПАВЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ                172 балів
8.    ПАЛАМАРЧУК ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ            171 балів
9.    ГАЄВСЬКИЙ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ            170 балів

18.2. На базі повної загальної середньої освіти (11 класів) за результатами середнього бала  атестата про освіту, сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання знань з української мови і літератури, математики та фізики:
1.    КОВАЛЬЧУК ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ                    473,0 балів
2.    МИХАЛЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ                  425,2 балів
3.    МЕЛЬНИЧУК ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ                419,2 балів

18.3. На базі повної загальної середньої освіти (11 класів) за результатами середнього бала  атестата про освіту,  вступних екзаменів з української мови і літератури та математики:
1.    ОПАНАЩУК ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ          524,5 балів
2.    ФУРМАН ОЛЕКСАНДР БОГДАНОВИЧ               504,0 балів
3.    ПШЕНИЧУК ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА                   503,0 балів
4.    КОТЕНКО ДМИТРО ПЕТРОВИЧ                        483,5 балів


Приймальна комісія

Категорія: Новини у Будівельному коледжі! | Переглядів: 2076 | Додав: Angel | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
  Сайт розробляли Сайт Будівельного коледжу ЖНАЕУ © 2017  
Сайт створено у системі uCoz