Воскресенье, 02.10.2022, 12:19
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Наше опитування
Чи подобається вам навчатися у коледжі?
Всего ответов: 1038
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2018 » Февраль » 26 » В Будівельному коледжі ЖНАЕУ пройшов тиждень циклової комісії викладачів
10:00
В Будівельному коледжі ЖНАЕУ пройшов тиждень циклової комісії викладачів

ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ВИКЛАДАЧІВ ПРОФЕСІЙНИХ ДИСЦИПЛІН

СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОПОРЯДЖЕННЯ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД І БУДІВЕЛЬНИЙ ДИЗАЙН»

 

     Проведення тижня циклової комісії «Опорядження будівель та споруд і будівельний дизайн» – багаторічна традиція і одна з форм вивчення передового педагогічного досвіду в коледжі.

      Мета проведення тижня: розвиток інтересу у студентів до обраної професії, активізація їх творчих і професійних здібностей, залучення студентів до позакласної роботи.

    Завдання тижня: вдосконалення професійної майстерності викладачів через участь в організації та проведенні визначених і позаурочних заходів, використання різноманітних форм і методів роботи для розкриття творчого потенціалу студентів та викладачів.

    З 19 по 23 лютого 2018 р. у Будівельному коледжі ЖНАЕУ пройшов тиждень циклової комісії викладачів професійних дисциплін спеціальності “Опорядження будівель та споруд і будівельний дизайн”, який проводився згідно затвердженого плану.

    19 лютого 2018 р викладач Підгородецький О. В. провів майстер-клас з дисципліни «Технічний рисунок та основи графічного дизайну» у студентській групі 7од, тема якого «Лінія, пляма, крапка». Під час проведення майстер-класу використовувалися технічні засоби навчання, презентаційні та роздаткові матеріали. Майстер-клас був насиченим і цікавим, який викликав зацікавленість не тільки у студентів, а й у викладачів. Також він підготував творчу виставку робіт студентів других, третіх і четвертих курсів спеціальності «ОБСБД», які виконані під час занять і практик з дисциплін «Технічний рисунок та основи графічного дизайну», «Фітодизайн», «Малюнок і живопис». Сподіваємось, що всі, хто ознайомився з виставкою отримали нову, більш широку інформацію про діяльність циклової комісії та обрану професію.
 
 
 
 


     21.02.2018 року викладачами Загладою О. М. та Палієм В. П. була проведена олімпіада з геодезії, в якій взяли участь студенти груп 18с, 123 і 31а. Студенти практично визначали горизонтальний кут за допомогою теодоліта і перевищення між точками за допомогою нівеліра. Також викладач Заглада О. М. провів пізнавальну бесіду про геодезичні досягнення сьогодення та ознайомив студентів з роботою та можливостями сучасних геодезичних вимірювальних приладів.

     Одним із найперспективніших шляхів удосконалення підготовки майбутніх спеціалістів, озброєння їх потрібними знаннями і практичними навичками є впровадження активних форм і методів навчання. 21 лютого 2018 року в коледжі було проведено бінарне заняття на тему «Цегляні стіни» зі студентами II курсу групи 123 спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія». Бінарне заняття - це нестандартна форма навчання з реалізації міжпредметних зв’язків.

 

   
     Заняття провели викладачі дисциплін «Будівельні конструкції» Г. П. Маєвська, та «Будівельне матеріалознавство» Т. П. Янчук.
Викладачі вдало поєднали інтегровано–інформаційний матеріал з обох дисциплін.

    Новий матеріал був поданий у вигляді презентації, використовуючи креслення розрізів житлових малоповерхових будівель з різними видами кладок, різноманітними видами утеплення зовнішніх цегляних стін, зображення матеріалів і виробів, демонстрації їх натурних зразків, вивчення нових сучасних матеріалів з розглядом їх властивостей і сфер застосування. В ході заняття студентам було продемонстроване 2 відео «Влаштування цегляних стін із ефективним утепленням» і «10 переваг керамічних блоків POROTERM». Висока педагогічна майстерність викладачів сприяла засвоєнню студентами знань, формуванню їх професійної компетентності.

 


     22 лютого 2018 року викладачі циклової комісії Янчук Т. П., Березовська С. Л., Ільницька Г. М. провели вікторину із спеціальних дисциплін (економіка, ціноутворення, технологія опоряджувальних робіт, БЖД, матеріалознавство, реставрація) для студентів ІV курсу групи 5од. Студентів групи попередньо розділили на 3 команди з капітанами Ільєнко Марією, Бублик Марією, Туровець Катериною.

    Вікторина проходила у чотири етапи: командна робота по виконанню тестових завдань із спецдисциплін, представлення і захист рефератів з економіки та реставрації з подачею інформації у вигляді презентації, конкурс кросвордів з економіки, конкурс «Смачна собівартість». Команди студентів із цікавістю виконували різнорівневі завдання. Під час захисту рефератів з реставрації можна було помандрувати в різні куточки світу, в різні виміри, побувати в минулому та майбутньому, можна запобігти помилкам, а можна просто насолоджуватись історією пам’яток архітектури.  Кожна команда приготувала свою улюблену страву, яка припала їм до душі, для якої студенти повинні підрахувати прямі та загальновиробничі витрати приготовленої страви та визначити її загальну вартість. Метою вікторини було удосконалення отриманих під час навчання знань і вмінь із спецдисциплін. В результаті запеклої боротьби перемогу отримала команда Ільєнко Марії. Оцінювали вікторину журі у складі: Ксюковський В. Л.- голова, директор коледжу, Каблов А. В. – заступник директора з виховної роботи, Збруцький П. П. – методист коледжу, Єлісєєва А. В. – голова студентського профкому, були присутні викладачі циклу Палій В. П., Підгородецький О. В. та Заглада О. М. З вітальним словом до студентів звернувся директор коледжу Ксюковський В. Л., який побажав усім студентам успіхів в освоєнні такої важливої і потрібної професії, миру, благополуччя і цікавого студентського життя. Переможці були нагороджені грамотами та призами від студентського профкому, а команда – суперник отримала подяку за цікаву і динамічну вікторину.
 
 
  
 

     Кульмінацією тижня циклової комісії було нагородження грамотами та вручення призів від студентського профкому - відзначені кращі роботи майстер-класу: Тартачник Світлана - І місце, Ряжко Іван – ІІ місце, Віховська Даша і Поліщук Марія розділили ІІІ місце (гр. 7од) та переможці олімпіади з геодезії - Савченко Михайло (гр. 18с) – зайняв І місце, Грибов Андрій (гр. 123) – ІІ місце, Пінчук Анна (гр. 31а) – ІІІ місце.

    Тиждень циклової комісії – це творча співпраця студентів і викладачів. Викладачі циклової комісії – творчі, ініціативні, які мають великий досвід роботи і бажання ділитися ним. По завершенню всіх запланованих заходів відбулося засідання циклової комісії з обговоренням та обміном інформацією. Також на цьому засіданні були підведені підсумки проведених тижневих заходів, відзначені позитивні моменти та завдання на майбутнє.
 
Голова циклової комісії професійно-практичної підготовки спеціальності «ОБСБД» Янчук Т.П.
Категорія: Новини у коледжі | Переглядів: 536 | Додав: Angel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Февраль 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Архів записів

Copyright MyCorp © 2022